Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Świątynia wybudowana w roku 1494 należy do najstarszych w archidiecezji poznańskiej

Wnętrze świątyni

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Figura Matki Bożej z Dzieciątkiem na zasuwie Cudownego Obrazu Matki Boskiej Kaźmierskiej

Cudowny Obraz Matki Boskiej Kaźmierskiej

Ołtarz w kaplicy św. Anny

Stronę Odwiedzono

Wczoraj: 105
Razem: 2.085.826

MIŁOSIERDZIE BOŻE

WITAMY NA NASZEJ STRONIE ☺ SZCZĘŚĆ BOŻE

Podczas przerwy w świetlicy uczestnicy częstowali się pysznymi ciastami, słodyczami, słonymi przekąskami i napojami, aby dalej móc wrócić do wspaniałej zabawy. Korowód był okazją do poznania własnych patronów, czy świętych Kościoła i jest jednocześnie alternatywą do popularnego na zachodzie Halloween. Był to czas spędzony w gronie rodzinnym, który pozostanie dla dzieci niezapomnianym wspomnieniem.

Na Balu Świętych można było spotkać wielu znanych świętych począwszy od aniołków, Maryi,  św. Józefa, św. Urszuli, św. Franciszka, św. Antoniego, św. Filipa, św. Ojca Pio, św. Macieja i wielu innych świętych. Aby ten bal był tak wspaniały przysłużyło się wiele osób i właścicieli firm.

DZIĘKUJEMY!!!

• właścicielom firmy The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.,
  • właścicielom Sklepu „Chata Polska”,
  • właścicielom Przedszkola Mały Olimpijczyk w Kaźmierzu,
  • właścicielom Apteki „Panaceum” w Kaźmierzu,
  • p. Magdalenie i Sebastianowi Domanieckim,
  • p. Patrycji i Sebastianowi Sienkiewicz,
  • p. Wiesławie i Krzysztofowi Ossowskim,
  • p. Justynie i Leszkowi Piaskowskim,
  • p. Patrycji i Dawidowi Jezierskim
  • p. Marii Starosta-Bernat i Tomaszowi Bernat
  • p. Joannie i Marcinowi Michalak,
  • p. Katarzynie i Mateuszowi Samoląg,
  • p. Jadwidze i Leszkowi Wojciechowskim
  • p. Małgorzacie Chudzichowskiej.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, darczyńcom, osobom pomagającym za to, że RAZEM mogliśmy przeżyć wyjątkowo ten wieczór :)

Organizatorzy Korowodu i Balu Wszystkich Świętych 2023