Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Świątynia wybudowana w roku 1494 należy do najstarszych w archidiecezji poznańskiej

Wnętrze świątyni

Kościół Parafialny w Kaźmierzu

Figura Matki Bożej z Dzieciątkiem na zasuwie Cudownego Obrazu Matki Boskiej Kaźmierskiej

Cudowny Obraz Matki Boskiej Kaźmierskiej

Ołtarz w kaplicy św. Anny

Stronę Odwiedzono

Wczoraj: 502
Razem: 2.077.585

MIŁOSIERDZIE BOŻE

WITAMY NA NASZEJ STRONIE ☺ SZCZĘŚĆ BOŻE

Msze święte: w niedziele i święta:

• 12.15 (z wyjątkiem lipca i sierpnia oraz Wielkiego Postu)

w dni powszednie (oprócz soboty)

Nabożeństwa okresowe:
Wielki Post: Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17.30; Gorzkie Żale w niedzielę o godz.15.00
Maj: Majowe codziennie o godzinie 18.00
Czerwiec: Nabożeństwo ku czci Bożego Serca codziennie o godz. 18.00.
Październik: Różaniec: w dni powszednie: 17.30
Listopad: modlitwy za zmarłych połączone z wypominkami:

inne nabożeństwa:
• Pierwsze Piątki miesiąca: spowiedź od godz. 15.00, cicha adoracja od godz. 17.30, Msza Święta o godz. 18.00
• Nowenna do Matki Bożej: w każdą środę o godz. 18.00
• Godzina Miłosierdzia Bożego: w piątek o godz. 15.00

Kaplica pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Sokolnikach Wielkich - msze święte

Msze święte niedzielne o godzinie 8.00 i 10.00 a w sobotę o godzinie 18.00
W każdą środę msza święta o godzinie 18.00 zawsze w intencjach za wstawiennictwem do św. Urszuli Ledóchowskiej - (jeśli nie ma zamówionych innych intencji prywatnych)
Pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca msze święte o godzinie 18.00 natomiast spowiedź na pół godziny przed mszą.
W każdy pierwszy piątek miesiąca ksiądz-kapelan odwiedza z posługą chorych - każdego, kto został do tej posługi zgłoszony

Kaplica - nabożeństwa okresowe
Wielki Post: Droga Krzyżowa o godzinie 17.30 w każdy piątek postu w łączności ze mszą świętą.
Wielki Post: Gorzkie Żale o godzinie 16.30 w każdą niedzielę postu.
Maj: Majowe codziennie o godzinie 17.30 a w niedzielę zaraz po mszy o godzinie 10.00.
Czerwiec: Czerwcowe o godz. 17.30 w środy, o godz. 17.45 w soboty, a w niedzielę zaraz po mszy o godzinie 10.00.
Październik: Różaniec o godzinie 17.30 a w niedziele o 17.00.
Listopad: Różaniec za zmarłych o godzinie 17.30.
Roczne wymienianki za zmarłych w każdą drugą niedzielę miesiąca zaraz po mszach o 8.00 i 10.00.