Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

26.06.02.07.2017

26 czerwca – poniedziałek
18.00 † Zofię Kłos, Czesława, Czesławę Łodygów
27 czerwca – wtorek
18.00 † Władysława i Barbarę Stróżyk
28 czerwca - środa, św. Ireneusza bp. i m.
18.00 † Piotra Messyasza (imieninowa) – od rodziców i Karoliny z Michałem
         † Piotra Messyasza – od rodziny Ratajczaków
         † Macieja Rutę (urodzinowa) – od rodziców i Mateusza z Magdą
         † Macieja Rutę – od dziadków
         † za ofiary Czerwca 56, Grudnia 70, Radomia 76 ofiary stanu wojennego za przyczyną bł. ks. Jerzego Popiełuszki
         † Władysława Hynka i zm. z rodziny Hynków, Wincentynę i Franciszka Seget
         † Piotra Gawłowskiego (imien. - urodzinowa)
         † Teklę Horemską (20 r.), Feliksa Horemskiego
         † Sabinę, Tadeusza Kalickich
         † Teresę, Leszka Derdów, Andrzeja Maciejewskiego
         † Władysława, Leokadię Klapczyńskich, Kazimierę, Kazimierza Kaszkowiak
         † Wojciecha Karnabol – od rodziny Kaczmarków
         † Teresę Turek (10 r.), zm. z rodzin: Turków, Baranków i Kardaczów
         † Joannę Pokorską – od Michalikowej z rodziną
         † Jerzego Majewskiego (3 r.)
         † Czesława Rodaka – od Iwony z mężem i dziećmi
         † Józefa Siekierskiego – od wnuka Radosława z rodziną
         † Kazimierę, Stanisława, Józefę Włodarczak, Cecylię, Kazimierza Najdek
         † Alinę Nowak (6 r.) - od syna Dominika
         † Mariannę (2 r.), Czesława, Marcina Chmielowiec
         † Pawła Wytykowskiego (imieninowa) – od rodziców i dzieci
         † Marię Przybylską, Mariannę i Gertrudę Piotrowskie
         † Rozalię i Andrzeja Najderek, Annę i Antoniego Głowackich
         - w 20 r. ślubu Moniki i Grzegorza (błog.)
29 czerwca – czwartek, uroczystość apostołów Piotra i Pawła
10.00 † Władysława Grzybka i zm. z rodziny Grzybków, Annę, Ignacego, Elżbietę i Pawła
18.00 † Piotra Przekopa, Franciszka i Weronikę Dońców
30 czerwca – piątek
18.00 † Dariusza Popielskiego (11 r.)
1 lipca - sobota
18.00 † Michała Kozaka (5 r.), Wiesławę Kozdroń – od Bogusi i Włodka
2 lipca - niedziela XIII zwykła
07.00 † Antoninę, Czesława Wojciechowskich, Łucję, Floriana Dziamskich
09.00 † zmarłe Matki z Róży św. Faustyny: Irenę Turkot, Annę Jaraszkiewicz, Annę Buczkowską, Stanisławę Siłacz, Martę Piaskowską, Walentynę Osińską, Czesławę Stefańską, ks. prob. Lucjana Rondudę i o Boże błogosławieństwo dla Matek żyjących
10.45 † Jacka Rudnickiego (urodzinowa)
18.00 † Janinę Frąckowiak (19 r.), Henryka Frąckowiaka

Copyright © 2017 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Wednesday the 28th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.