21.05.2017

1. Apel Jasnogórski dzisiaj o godz. 21.00 przy grocie maryjnej.
2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 18.00.
3. Msze św. w tygodniu tylko o godz. 18.00.
4. We wtorek procesja błagalna o dobre urodzaje o godz. 18.00; zapraszamy rolników do wspólnej modlitwy.
5. W czwartek spotkanie ewangelizacyjne po mszy św. o godz. 18.00.
6. W piątek Godzina Miłosierdzia o 15.00.
7. Dziękujemy za ofiary na daninę diecezjalną; dzisiaj zbiórka do puszek na fundusz sprzątania kościoła; za tydzień zbiórka do puszek będzie na pokrycie kosztów nowego chodnika na cmentarzu. Koszt tej inwestycji wyniósł 10 000 zł. Dziękujemy panu Grzegorzowi Stypińskiemu, także za wkład własny i jego współpracownikom za położenie tego chodnika. Serdeczne Bóg zapłać.
8. Polecamy zakupić: Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny
9. Zapraszamy wszystkich chętnych za tydzień po mszy św. o godz. 12.15 na spotkanie do salki na dialogi o słowie Bożym
10. Zapraszamy do udziału w majówce rowerowej. Wyjazd w środę o godz. 18.50 sprzed kościoła. Pielgrzymi udają się do figury Matki Bożej w Radzynach nad zalewem. Dzieci biorą udział pod opieką dorosłych.

Copyright © 2017 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wednesday the 24th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.