22.10.2017

1. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30; od czwartku z kruchty dzieci zabierają swoje różańce.
2. Krąg biblijny w Kiączynie we wtorek o godz. 19.00.
3. W czwartek spotkanie ewangelizacyjne o godz. 18.30.
4. Zapraszamy na koncert muzyki organowej; Najsłynniejsze Ave Maria w śodę o godz. 19.00. Wstęp wolny oganizatorem tego koncertu jest Uniwersytet Trzweciego Wieku w Kaźmierzu.
5. Polecamy zakupić: Przewodnik Katolicki oraz Gość Niedzielny; Na fundusz: „Dzieło Nowego Tysiąclecia" zebrano 710 zł; za tydzień zbiórka do puszek na nasze seminarium.
6. Przyjmujemy wymienianki jednorazowe i na przyszły rok. Ofiara od jednej zmarłej osoby wynosi 30 zł. Przy wymieninkach jednorazowych składamy dowolną ofiarę; ministranci rozdają kartki na wymienianki jednorazowe.
7. Korowód świętych odbędzie się we wtorek 31 października; początek o godz. 18.30 w kościele.
8. Na cmentarzu ustawiono boksy. Prosimy do nich wrzucać tylko odpady organiczne. Pozostałe odpady wrzucamy do kontenerów.

Copyright © 2017 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Monday the 23rd. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.