20.08.2017

1. W tym tygodniu msze św. o godz. 18.00.
2. W bazylice w Szamotułach odbywa się tygodniowy odpust Matki Bożej Pocieszenia. W sobotę o godz. 9.30 będzie odprawiona msza za parafian z Kaźmierza. Serdecznie zapraszamy. W przyszłą niedzielę natomiast o godz. 12.00 suma odpustowa w bazylice, którą odprawi bp Stanisław Napierała z Kalisza.
3. W zakrystii można zapisać się na wyjazd na koronację obrazu Matki Bożej Literackiej w Buku 10 września, br. (10 zł)
4. W piątek Godzina Miłosierdzia o 15.00.
5. Polecamy Gość Niedzielny i Przewodnik Katolicki.
6. Na pokrycie kosztów nowego chodnika na cmentarzu zebrano 780 zł. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.
7. Pożegnaliśmy w minionym tygodniu śp. Marię Szafran z Kaźmierza. R.I.P.

Copyright © 2017 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tuesday the 22nd. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.