10.12.2017

1. Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 18.00; dzieci przynoszą karteczki z imieniem i nazwiskiem, bo będą losowane figurki; roraty dla młodzieży i dorosłych także we wtorek, czwartek i sobotę o godz 6.00; we wtorek i czwartek nie ma mszy św. o godz. 17.00.
2. W czwartek nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30 w int. Kościoła prześladowanego.
3. W piątek Godzina Miłosierdzia o 15 - tej.Także w piątek krąg biblijny z ks.prof.Januszemo godz.18.45
4. Polecamy zakupić: Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik dla dzieci, Gość Niedzielny; dziękujemy za ofiary na daninę diecezjalną.
5. W kruchcie można nabywać opłatki wigilijne, świece Caritas (ofiara za małą świecę wynosi 6 zł, zaś za dużą 13 zł), książeczki Ewangelia na każdy dzień roku 2018 za 10 zł oraz śpiewniki kolędowe za 5 zł; dzisiaj zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
6. Ostatnio pożegnaliśmy śp. Ewę Kasprzak z Kaźmierza. Wieczny odpoczynek...
7. Prosimy o składanie ofiar na ogrzewanie kościoła (tradycyjne w kopertach po 20 zł co miesiąc od domu).
8. W przyszłą niedzielę będzie można oddać krew na rynku w godz. 10.00 - 15.00.
9. Spowiedź adwentowa w naszym kościele będzie we wtorek 19 grudnia.
10. W przyszłą niedzielę po mszy św. po godz. 10.45 zapraszamy rodziców dzieci, które wezmą udział w dziele Kolędnicy misyjni.
11. W salce dzisiaj kiermasz ozdób związanych ze świętami Bożego Narodzenia od godz. 8.00 - 14.00.

12 .W czwartek spotkanie ewangelizacyjne o godz.18.45

Copyright © 2017 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Thursday the 14th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.