18.02.2018

1. Msze św. w tygodniu tylko o godz. 18.00.
2. Krąg biblijny w Kiączynie we wtorek o godz. 19.00.
3. Drogi Krzyżowe; w środę o godz. 10.00 i w piątek o godz. 17.30; Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.00.
4. Od soboty na mszy św. o godz. 18.00 rozpoczynamy nasze parafialne rekolekcje. Słowo Boże będzie głosił ks. Robert Klemens(filipin ze Świętej Góry).
5. Prosimy zakupić Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny; dziękujemy za ofiary na daninę diecezjalną, ogrzewanie kościoła i na kwiaty do Grobu Pańskiego. Prosimy o ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego; za tydzień puszka na dzieło pomocy misjom: „Ad gentes”
6. Zapraszamy w Wielkim Poście do udziału w „Wielkopostnym Łańcuchu Eucharystii”. Każdy uczestnik „Łańcucha” wybiera dla siebie jeden dzień, który ofiaruje parafii. W tym dniu bierze udział we mszy św. i przyjmuje w intencji parafian Komunię św. Można dołączyć np. post lub wyrzeczenie się jakiejś przyjemności. Zapisy dla chętnych w zakrystii.
7. Ostatnio pożegnaliśmy śp. Józefa Czajkowskiego z Przyborowa. Wieczny odpoczynek...
8. W gablocie ogłoszeń wywieszono wskazania pasterskie na wielki Post 2018.

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tuesday the 20th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.