25.06.2017

1. Ostatni Apel Jasnogórski dzisiaj o godz.21.00 przy grocie maryjnej.
2. Od poniedziałku podczas wakacji nie ma mszy św. o godz. 17.00; od najbliższej niedzieli wypada msza św. o godz. 12.15.
3. Katecheza uzupełniająca dla kandydatów do bierzmowania z kl. III gimnazjum będzie we wtorek o godz. 11.00.
4. W czwartek przeżywamy uroczystość św. apostołów: Piotra i Pawła; msze św. o godz. 10.00 i 18.00; składka na Stolicę Apostolską.
5. Dzisiaj zbiórka do puszek na pokrycie kosztów położonego chodnika na cmentarzu.
6. Polecamy zakupić: Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny.
7. Mamy wolne miejsca na pielgrzymkę do Kazimierza Biskupiego i Lichenia we wtorek 18 lipca.
8. Ks. wikariusz dr Maciej Przybylak od dnia 25 sierpnia br. opuszcza naszą parafię i udaje się do Mosiny. par. św. Mikołaja. Serdecznie dziękujemy Mu za posługę duszpasterską w naszej wspólnocie parafialnej i życzymy Bożej pomocy w dalszej posłudze na niwie Pańskiej. Bóg zapłać. Ks. Maciej ostatnią mszę św. odprawi 24 sierpnia o godz. 18.00.

Copyright © 2017 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wednesday the 28th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.