blue flower

Biuro Parafialne

64-530 Kaźmierz ul. Kościelna 4 czynne;
Wt, Czw, Sob, godz. 9.00-11.00; Czw. godz. 16.00-17.30

tel.  Biuro; + 48 61 29 18 296 wikariat; 61 29 17 860 ......nr konta bankowego: 19 9072 0002 0204 6688 2000 0001

1 czerwca – poniedziałek NMP Matki kościoła

10.00 – w int. Ojczyzny za żywych i zmarłych członków PSL - u ; o Boże błogosławieństwo dla rolników i z prośbą o deszcz obfity

18.00   Aleksandra Ruckiego (20 r.)

2 czerwca – wtorek

17.00 – o Boże błogosławieństwa dla dzieci i młodzieży naszej parafii

18.00 † Grzegorza Milińskiego – od Agnieszki z rodzicami

3 czerwca – środa, św. Karola Lwangi i Towarzyszy męczenników

08.00 -

18.00 † Helenę Strzelecką - od Weroniki z rodziną

         † Antoniego Przybyła, Marię i Wacława Woźniak

         † Zygmunta Dłużewskiego – od szwagra Tadeusza z rodziną

         † Gabrielę Hercka, Stanisławę, Michała, Mariana Oszmałek

         † Stanisława Woźnego – od rodziny Siełaczów

         † Teresę Mikołajewską – od wszystkich wnuków

         † Edmunda Osesa – od bratowej Zofii Oses z rodziną

         † Gertrudę Ratajczak – od sąsiadów: Puk, Dolata i Modzelewscy

         † Alinę Lewicką (1 r.) – od męża z dziećmi

         † Anielę Szymczak – od wnuczki Natalii z rodziną

4 czerwca – czwartek, Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana - święto

17.00 † Jana Wojtyłę o spokój jego duszy i dusze w czyśćcu cierpiące od właścicieli, personelu i podopiecznych domu: „Przyjaciele Józefa”

18.00   † Henryka Piątkowskiego - od Weroniki z rodziną

5 czerwca – piątek, św. Bonifacego bpa i m.

08.00 – o nawrócenie grzeszników zatwardziałych naszej parafii

18.00 † Mariana Borowiaka (15 r.) i Teodorę Borowiak

6 czerwca - sobota

08.00 † ks. Stanisława Bryjaka – od Eli z rodziną

18.00 † Helenę i Władysława Piechockich

7 czerwca – niedziela – uroczystość Trójcy Przenajświętszej

07.00 † Barbarę Kulczyńską (21 r.)

09.00 † za zmarłe Matki z III Róży św. Urszuli Ledóchowskiej; Marię Piątek, Marię Malinowską, Helenę Bielejewską, Stefanię Stróżniak, Irenę Sobkowiak, Annę Malujdy, Marię Płóciennik, Irenę Mańczak, Danutę Bielejewską, ks. prob. Lucjana Rondudę i o Boże błogosławieństwo dla Matek żyjących

10.45 † Piotra Messyasza (urodzinowa) – od rodziców oraz Karoliny i Michała

12.15 † Romana Kazubka (16 r.)

18.00 † Stanisława Dryjańskiego (9 r.)

25 maja - poniedziałek

08.00 – o wygaśniecie epidemii koronawirusa

18.00   Grzegorza Milińskiego – od brata Ryszarda z żoną i Mariką

26 maja – wtorek, św. Filipa Nereusza pr.

18.00 † Łucję i Floriana Dziamskich, Antoninę i Czesława Wojciechowskich

27 maja - środa

08.00 † Annę Malujdy (30 r.) i zmarłych z rodziny

18.00 † Krystynę Celebucką (z okazji Dnia Matki i urodz.) - od syna z rodziną

         † Stanisławę Siepka – od córki Agnieszki z rodziną

         † Krystynę Witkowską - int. od syna Zbigniewa rodziną

         † Annę, Ignacego Mizernych i zm. z rodzin : Mizernych, Człapów i Dolatów

         † Zygmunta Dłużewskiego – od rodziny Bochnów

         † Dominikę Augustyn, Zygmunta, Stefana Kalickich i zm. z rodz., Władysławę, Stanisława Drobników, Mariana Subsara i zm. z rodz. Kubiaczyków

         † Ireneusza Stachowiaka – od siostry Marii z Andrzejem, Kamilem i Karolem

         † Helenę Bujalską (1 r.)

         † Stanisława Woźnego – od Smoczków z rodziną

         † Teresę Mikołajewską – od córki Karoliny z rodziną

         † s. Bogumiłę Jaworską – od Arleny i Andrzeja Wargułów

         † Krystynę Urbaniak, Czesławę, Bogusława Sitkowiak

         † Andrzeja Szwedka o spokój jego duszy – od rodziny Bujalskich

         † Edmunda Osesa – od chrześniaka Krzysztofa Ossowskiego z rodziną

         † Pelagię, Stanisława Napierałów i zm. z rodziny Napierałów, Pelagię, Ludwika i Lucynę Szulców

         † Irenę i Edwarda (8 r.) Mościpan

         † Stanisława (15 r.) i Helenę Romanowskich

         † Gertudę Ratajczak – od pracowników Mleczarni

28 maja - czwartek

17.00 – o święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

18.00 † Władysławę Ryndak – od siostry z mężem i rodziną

29 maja – piątek , św. Urszuli Ledóchowskiej dz.

17.00 † Gertrudę Ratajczak – od syna Mirosława z rodziną

18.00 † Władysławę Smektała – od Honoraty, Agnieszki, Aleksandry, Urszuli i Magdaleny

30 maja - sobota

08.00 – o Boże błogosławieństwo dla 12 Róży św. Jana Pawła II

18.00 † Monikę Witkowską (20 r.), zm. z rodziny Witkowskich i Jacka Leśniaka

31 maja – niedziela – uroczystość Zesłania Ducha Świętego

07.00 † Ryszarda Pasternaka – od brata Henryka z rodziną

09.00 † Dezyderiusza Szczepaniaka (imieninowa)

10.45 † Andrzeja Walkowiaka (9 r.), Pelagię i Jana Lubka, Mariannę, Stanisława Walkowiak i zmarłych z rodzin oraz o zdrowie dla wnuków

12.15 † Marię, Helenę, Szczepana, Mariana Nawrot, Józefę, Janinę, Zygmunta Dymon i zmarłych z rodzin

18.00 † Feliksa Łusiewicza (6 r.)

Copyright © 2020, Parafia pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. All Rights Reserved.