blue flower

Biuro Parafialne

64-530 Kaźmierz ul. Kościelna 4 czynne;
Wt, Czw, Sob, godz. 9.00-11.00; Czw. godz. 16.00-17.30

tel.  +48 61 29 18 296

Poniedziałek 19.08, św. Jana Eudesa, prezb.
18.00 † Eugeniusza Bienia od rodzin: Ankowskich, Stanisławiaków, Lubków oraz Anny Antkowiak z rodziną
Wtorek 20.08, św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
18.00 † Waleriana, Józefę, Józefa Grendów, Joannę, Kazimierza Gronowskich, Mariana Stachowiaka
18.00 † Irenę Rakowską – od Beaty z mężem i rodziną
Środa 21.08, św. Piusa X, papieża
18.00
         - o obfity deszcz i Boże błogosławieństwo w gospodarstwie
         - w intencji 18 urodzin Mateusza z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo
         - w intencji małżonków Zdzisławy i Zygmunta w 58 rocznicę ślubu z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Kaźmierskiej
         † Stefanię Kubiak – od mieszkańców Dolnego Pola
         † Pelagię i Bolesława Koniecznych, Czesławę i Zenona Zalewskich
         † Annę Banasiak – od rodzin: Zagórskich i Piechockich
         † Marka Majewskiego – od koleżanek z Gimnazjum
         † Eugeniusza Bienia – od rodziny Gąsiorków
         † Władysławę Grzeszkowiak – od mieszkańców Witkowic
         † Irenę Rakowską – od męża
         † Władysława Rakowskiego – od żony z synem
         † Jana Ptaszkowskiego – od brata Wiesława i Alicji z rodziną
         † Zofię Jakobsze – od wnuczki Małgorzaty z mężem
         † Marcina Osesa – od rodziców
         † Sławomira Sztobryna w 1 r. śm.
Czwartek 22.08, Najświętszej Maryi Panny Królowej, wspomnienie
18.00 † Jana Stachowiaka (17 r.), Jadwigę Stachowiak (34 r.) i zmarłych z rodzin: Stachowiaków i Pawelskich
Piątek 23.08 św. Róży z Limy, dziewicy
17.00 – ślubna: Kornelia Świst i Mateusz Kaniecki
Sobota 24.08, św. Bartłomieja Apostoła, święto
15.30 – ślubna: Joanna Lipowiec i Marcin Michalak
16.30 – jubileuszowa w 50 rocznicę ślubu Wandy i Józefa
18.00 † Euzebiusza Miecznika (21 r.), Marię i Franciszka Małeckich i zm. z rodziny
XX Niedziela Zwykła, 25.08
07.00 † Marię i Antoniego Baranowskich i zm. z rodzin: Baranowskich i Ratajczaków
09.00 † Teklę Człapę (17 r.) i Kazimierza Człapę
10.45 † Ludwikę Ciborek (imieninowa), Czesławę Nowaczyk (6 r.)
14.00 – Msza św. dziękczynna za plony (ul. Gimnazjalna)
18.00 – za małżonków Aleksandrę i Piotra w 4 rocznicę ślubu

Poniedziałek 12.08
18.00 † Zenona Mosiężnego – od Agnieszki z córkami
Wtorek 13.08
18.00 † Alinę Leklicką – od sąsiadów p. Wójcików
Środa 14.08, wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika
18.00 - w intencji 18 urodzin Szymona z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Kaźmierskiej
         † Helenę Majewską (imieninowa)
         † Mirosława Modzelewskiego, Józefa Paszkowskiego
         † Zenona Mosiężnego – od córki Anny
         † Marię Stachowiak (imieninowa)
         † Mariana Suterskiego od Bartyzel z rodziną
         † Mirosława Messyasza – od rodziny Borowiaków
         † Mirosława Messyasza – od kolegów: Rafała, Leszka, Darka i Eugeniusza
         † Mariannę Człapę (9 r.), Jadwigę Człapę, Annę i Ignacego Mizernych oraz zm. z rodzin: Mizernych, Człapów i Dolatów
         † Irenę Rakowską – od Krystyny z rodziną
         † Jana Sznelę (2 r.) - od żony i od syna Remigiusza z rodziną
         † Marka Majewskiego – od Doroty i Michała Augustynów oraz Agnieszki i Mirosława Bielejewskich
         † Marię Szafran (2 r.) – od męża z dziećmi
         † Helenę Bujalską (urodzinowo - imieninowa)
         † Elżbietę Stachowiak – od szwagra Andrzeja z rodziną
         † Eugeniusza Bienia – od rodziny Krawczaków
         † Mieczysława Tenderowicza – od pracowników produkcji firmy „Hochland”
         † Bogdana Jakubowskiego – od mieszkańców ul. Konopnickiej
         † Leszka Janickiego – od kuzyna Wiktora z żoną i dziećmi z Góry
         † Wojciecha Kardę – od siostrzenicy Aleksandry z mężem
         † Lucynę Szymczak (9 r.) od dzieci z rodzinami
         † Jana Ptaszkowskiego od siostry Kazimiery i chrześniaczki Edyty z rodziną
         † Zdzisława Dejdę (19 r.) i zm. z rodziny
Czwartek 15.08, Uroczystość Wniebowzięcia NMP
07.00 † Józefa Siełacza (33 r.), Sewerynę Siełacz, ks. Jana Murkowskiego (12 r.)
09.00 – w intencji Aleksandry i Dariusza (dziękczynno – błagalna)
10.45 † Małgorzatę i Jacentego Augustynów i zm. z rodziny
18.00 † Stefana Odwrota (12 r.) – od żony z dziećmi
Piątek 16.08
18.00 † Jacka Rudnickiego (imieninowa), Krystynę i zm. z rodzin: Rudnickich i Malinowskich
Sobota 17.08, wspom. św. Jacka prezbitera
16.30 – jubileuszowa w 50 rocznicę ślubu Ireny i Stanisława
18.00 † Bronisławę Kryk (29 r.) zm z rodzin: Przybyszów, Pawlaków i Barłogów
XIX Niedziela Zwykła, 18.08
07.00 † Sławomirę Rommen (10 r.)
09.00 † Dominikę Augustyn, Stefana, Zygmunta Kalickich, Władysławę i Stanisława Drobników, Mariana Subsara i z zmarłych z rodziny Kubiaczyków
10.45 † Zenona (35 r.) i Jana Bogaczów i zm. z rodzin: Jerzyków i Bogaczów
18.00 † Marka Krówczyńskiego (7 r.)

Copyright © 2019, Parafia pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. All Rights Reserved.