Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Oto nastał dzień wspaniały pełen światła i radości...

Utworzono: poniedziałek, 12, maj 2014

I-sza Komunia św. AD 2014Pierwsza Komunia Święta jest dla dziecka dniem wyjątkowym. Pełne uczestnictwo w eucharystii jest czymś co daje świadomość bezpośredniego obcowania z Bogiem. Bywa, że od tego dnia zależy dalsze życie chrześcijańskie młodego człowieka. Dlatego zarówno rodzice jak i duszpaste robią wszystko, by pomóc dziecku w należytym przeżyciu tego szczególnego dnia. W naszej parafii do Pierwszej Komunii Świętej w dniu 11 maja 2014 przystąpiło 68 dzieci.

Proboszcz parafii ks. Krzysztof Musiał podkreślił spore zaangażowanie rodziców dzieci komunijnych w przygotowanie zarówno dzieci jak i samej uroczystości.

 

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Monday the 18th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.