Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Koncert w hołdzie św. Janowi Pawłowi II

Utworzono: niedziela, 27, kwiecień 2014

Kanonizacja papieży Jana XXII i Jana Pawła IIDla katolików dzień 27 kwietnia 2014 r. był dniem szczególnym. Miliony wiernych na całym świecie obserwowało tego dnia uroczystości kanonizacyjne dwóch papieży Jana XXII i Jana Pawła II. Dla nas szczególnie ważnym momentem było ogłoszenie świętym papieża Polaka. W całej Polsce odbywały się różnego rodzaju imprezy towarzyszące temu wydarzeniu. Również w naszej świątyni pod hasłem „W hołdzie św. Janowi Pawłowi II” odbył się krótki koncert okolicznościowy.

Pieśni religijne śpiewał p. Andrzej Wielgosz, a młodzież szkolna recytowała przygotowane na tę okoliczność wiersze. Na ścianach świątyni rozwieszone zostały materiały przedstawiające życie i pontyfikat Jana Pawła II. Wystawa została przygotowana przez młodzież klas VI szkoły podstawowej.

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Monday the 18th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.