Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

74. rocznica zbrodni katyńskiej i 4. rocznica katastrofy smoleńskiej

Utworzono: czwartek, 10, kwiecień 2014

10 kwietnia 2014W czwartek 10 kwietnia o godz. 18.00 w naszym kościele odprawiona została msza św. w intencji ofiar zbrodni katyńskiej z 1940 r. i ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem z roku 2010. Wierni modlili się o poszanowanie wartości patriotyczno - chrześcijańskich na polskiej ziemi Po Eucharystii harcerze z 65 HDŚ im. Zawiszy Czarnego przedstawili krótką prezentację związaną z tymi rocznicami.

 


Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 21st. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.