Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Modlitewne czuwanie w rocznicę śmierci papieża Jana Pawła II

Utworzono: piątek, 04, kwiecień 2014

9. rocznica śmierci Jana Pawła IIDnia 2 kwietnia czuwaniem modlitewnym przy pomniku błogosławionego Jana Pawła II kaźmierscy parafianie uczcili 9. rocznicę śmierci papieża Polaka. Wierni przybyli na plac przykościelny zapalali przyniesione ze sobą znicze. Wśród grupy parafian byli także harcerze 65 HDŚ im. Zawiszy Czarnego.

Druhny i druhowie złożyli kwiaty pod pomnikiem i zapalili znicze. Wspólnie ze swoim proboszczem ks. Krzysztofem Musiałem wierni zaśpiewali kilka pieśni maryjnych i religijnych w tym pieśń oazowa "Barka", a harcerze przytoczyli fragmenty poezji Karola Wojtyły. Ks. Krzysztof natomiast przypominał nam przesłania Ojca Świętego, które papież kierował do swoich rodaków, po czym wspólnie odmówiono litanię do bł. Jan Pawła II.

 

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Monday the 18th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.