Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Utworzono: niedziela, 02, marzec 2014

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy WyklętychW sobotę 1 marca 2014 r., obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Tego dnia w naszym kościele o godz. 18:00 odprawiona została Msza św. w intencji Ojczyzny. Po mszy harcerze 65 HDŚ im. Zawiszy Czarnego i Gromady Zuchowej "Rycerskie Zuchy" przy krzyżu misyjnym uroczystym apelem poległych uczcili pamięć żołnierzy podziemia niepodległościowego po 1944 r.

Pod krzyżem, gdzie na tę okoliczność zainstalowano tablice z napisem „ŻOŁNIERZE WYKLĘCI” harcerze złożyli znicze. Pamięć Bohaterów uczcili także przedstawiciele „Wiary Lecha”, którzy również złożyli znicze.

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 21st. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.