blue flower

Biuro Parafialne

64-530 Kaźmierz ul. Kościelna 4 czynne;
Wt, Czw, Sob, godz. 9.00-11.00; Czw. godz. 16.00-17.30

tel.  +48 61 29 18 296

ks. Krzysztof Musiał

Chrystusa postawiono przed Piłatem. Namiestnik rzymski Go przesłuchiwał, bo chciał się dowiedzieć, z kim ma do czynienia. Zadał Jezusowi pytanie: "Czy Ty jesteś Królem żydowskim ?". Pan Jezus nie od razu odpowiada na to pytanie. W końcu oświadcza uroczyście : "Tak jestem królem. Ja się na to narodziłem i na to przyszedłem na świat, aby dać świadectwo prawdzie. Każdy, kto jest z prawdy, słucha mojego głosu".

Królestwo Chrystusa nie jest z tego świata. Jest to królestwo w porządku nadprzyrodzonym. Granice Jego królestwa przebiegają przez ludzkie serca. On zna nas najlepiej i wie, czego potrzebujemy. Obdarza nas zawsze swoimi łaskami, ale oczekuje od nas  życia w prawdzie, dawania świadectwa o prawdzie Ewangelii.

Na końcu roku kościelnego staje przed nami Chrystus Król - wyszydzony, znieważony. Bez armii, bez błyskotliwych sukcesów militarnych.

Oby Jezus był zawsze Królem naszych serc. Zawierzmy całe życie Temu, który kocha, przebacza, podnosi, pociesza i zawsze jest z nami. 

Króluj nam  Chryste ! Zawsze i wszędzie !!!

Copyright © 2019, Parafia pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. All Rights Reserved.