Słuchać tylko Boga ! - 13.04.2013

ks. Krzysztof Musiał

Piotr przed Sanhedrynem składa wyraźną deklarację : " Trzeba bardziej słuchać Boga niż ludzi . (...) . Dajemy temu świadectwo my właśnie oraz Duch Święty,którego Bóg udzielił tym,którzy sa Mu posłuszni . "

* Czy słucham Boga , który przemwia do mnie przez swoje słowo co więcej nawet przez swojego Syna , który jest Dobrą Nowiną ?

* Czy chętnie słucham głosu Kościoła , który przez ojca św. biskupów i kapłanów wskazuje mi jak żyć w sposób sensowny i wartościowy ?

Panie daj mi tę łaską, abym posłuszny Duchowi Świętemu, kochał Kościół i postępował we wspólnocie wiary drogą zbawienia.

Copyright © 2017 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Saturday the 18th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.