" Czy chcesz Go przyjąć ? " - 03.02.2013

ks. Krzysztof Musiał

" Pan posłał Mnie, abym ubogim głosił dobrą nowinę " - to słowa proroka, które Jezus odnosi do Siebie. Chrystus w Nazarecie zostaje odrzucony przez swoich rodaków. Dlaczego ? bo ich serca były zamknięte na Dobrą Nowinę. Chrystus odwołuje się do przykładu pogan: wdowy z Sarepty Sydońskiej i wodza Naamana Syryjczyka. Oni zostali przez Boga umocnieni, bo uwierzyli Mu.

Czy wierzysz, że w słowie Bożym jest obecny sam Bóg ?

Czy czytasz Pismo św. ? Pamiętaj przestrogę św. Hieronima: " Nieznajomość Pisma świętego jest nieznajomością Chrystusa " .

Dlatego, jesli nie czytasz Biblii tzn., nie znasz Chrystusa i Go nie kochasz !!!!!

Copyright © 2017 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Saturday the 18th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.