Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

" Wrzuciła najwięcej" - 11.11.2012

ks. Krzysztof Musiał

"Chrystus ( w świątyni ) przypatrywał się ludziom, którzy wrzucali do skarbony drobne pieniądze. Zauważył, że uboga wdowa wrzuciła dwa lepta ( najmniejsza moneta żydowska), czyli wszystko, co miała, i dał ją za przykład uczniom, podkreślając, że oddała jakby całą siebie Bogu w ofierze. To nie wielkość kwoty, lecz intencja zaważyła, że wszystko też otrzymała. Uczy św. Jan Chryzostom: Szczere intencje sprawiają, że Kościół jest domem, w którym karmi się ludzi Słowem, Eucharystią i powszednim chlebem."

( " Kościół naszym domem " strona 113 )

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 21st. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.