Jerzy Oses

AVE MARIA w letnim brzmieniu  Niedzielny wieczór 30 czerwca 2019 r. w kościele p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Kaźmierzu wypełniły dźwięki wspaniałej muzyki organowej. Na prawdziwą ucztę dla uszu zaprosił miłośników muzyki Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kaźmierzu. Był to już czwarty koncert w naszym kościele, ale ten wyróżnił się tym, że zgromadził bardzo liczną publiczność, co mile zaskoczyło organizatorów i występujących artystów. Na koncert zatytułowany „AVE MARIA w letnim brzmieniu” złożyło się kilkanaście utworów znakomitych kompozytorów, które po mistrzowsku wykonali; sopranistka-Barbara Gutaj-Monowid, skrzypaczka-Emilia Gutaj i organista Krzysztof Koput. Organizatorami obok UTW byli ponadto; Starostwo Powiatowe w Szamotułach, proboszcz naszej parafii ks. Krzysztof Musiał a spory wkład realizację tego, jak i poprzednich koncertów miała p. Dorota Kwiatkowska. Prowadzącym ten ponad godzinny koncert był Waldemar Hermann.

letnie.ave.maria_002.JPG letnie.ave.maria_006.JPG letnie.ave.maria_008.JPG

letnie.ave.maria_015.JPG letnie.ave.maria_021.JPG letnie.ave.maria_024.JPG

letnie.ave.maria_026.JPG letnie.ave.maria_030.JPG letnie.ave.maria_032.JPG

letnie.ave.maria_038.JPG letnie.ave.maria_045.JPG letnie.ave.maria_047.JPG

letnie.ave.maria_048.JPG