Biada gorszycielom !!! 30.09.2012

ks. Krzysztof Musiał

Jezus rzekł do uczniów: " Kto wam poda kubek wody do picia, dlatego, że należycie do Chrystusa, zaprawdę powiadam wam, nie utraci swojej nagrody ". Warto więc przyjmować dobro i dobrze czynić bliźniemu.

Jezus nas także przestrzega: " Kto by stał się powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą, temu byłoby lepiej uwiązać kamień młyński u szyi i wrzucić go w morze ".

Nie wolno gorszyć dzieci swoim złym zachowaniem ! Nie wolno drugiego człowieka wciągać w grzech, nałóg, sprowadzić na złą drogę. Wtedy czlowiek odpowiada za jego grzech ( tzw." grzech cudzy" ) .

Biada gorszycielom !!!

Copyright © 2017 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Saturday the 18th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.