Ks. Marek Frąckowiak

KSM Kaźmierz   95 Oddział KSM-u działający przy naszej parafii 1 grudnia 2018 r. obchodził 2. rocznicę powstania. Z tej okazji została odprawiona uroczysta Msza św., podczas której dziękowaliśmy za wszelkie inicjatywy podejmowane przez młodych ludzi z naszej parafii. Część obchodów obejmowała również spotkanie integracyjne, na które odpowiedzieli młodzi ludzie z naszej Archidiecezji należącej do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Dziękuję w tym miejscu wszystkim za trud, poświęcony czas i kreatywność w przygotowaniu tak pięknej uroczystości. 

W tym miejscu warto wspomnieć, że 25 listopada w uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w poznańskiej katedrze 6 członków naszego stowarzyszenia: Agnieszka Grześkowiak, Anna Napierała, Dominik Nowak, Joanna Nowa, Patryk Ślugaj, Milena Zbararz złożyło uroczyste przyrzeczenia w obecności Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego zobowiązujące do służby Bogu, Ojczyźnie i Kościołowi, na które kandydaci odpowiedzieli odważnie: GOTÓW! Wszystkim członkom Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży życzę wytrwania w swoich postanowieniach,  realizacji wszystkich planów i pomnoży łaskę nowych członków KSM-u w kaźmierskiej parafii. Szczęść Boże!

ksm_01.jpg ksm_02.JPG