tel.  +48 61 29 18 296

Jerzy Oses

Odpust Parafialny AD 2018   Dzisiaj 8 września kościół katolicki obchodzi święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, a nasza parafia świętuje swój odpust patronalny. Suma odpustowa odprawiona została o godz. 11:00, a liturgii przewodniczył Ojciec Krzysztof Stachowiak, misjonarz Świętej Rodziny, który obecnie sprawuje swoją duszpasterską posługę na misjach w Papui-Nowej Gwinei. Przypomnę, że ks. Krzysztof w przeszłości przez sześć lat posługiwał jako duszpasterz w parafii kolegiackiej w Szamotułach. W naszej parafialnej uroczystości obok naszych kapłanów uczestniczyli także zaproszeni księża z okolicznych parafii. Na zakończenie mszy św. wierni przeszli w procesji eucharystycznej wokół kaźmierskiej świątyni.

Copyright © 2018, Parafia pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. All Rights Reserved.

Design by: DiabloDesign.eu