blue flower

Biuro Parafialne

64-530 Kaźmierz ul. Kościelna 4 czynne;
Wt, Czw, Sob, godz. 9.00-11.00; Czw. godz. 16.00-17.30

tel.  +48 61 29 18 296

ks. Krzysztof Musiał

Tłumy były wielkie. Mieli  pięć chlebów i dwie ryby. Chrystus dokonał cudu rozmnożenia chleba i suszonych ryb, aby ludzie się nasycili. To On tak naprawdę zaspokaja wszelkie dobre pragnienia człowieka.

"My także jak uczniowie z owymi pięcioma chlebami i dwiema rybami stajemy przed Jezusem, trzymając w rękach nędzne okruchy tego, czym moglibyśmy się podzielić. Więcej, Panie, nie mamy. Nie starczy tego nawet dla nas. Czy nie lepiej byłoby, gdyby każdy troszczył się o siebie ? Ale Jezus chce, abyśmy Mu te okruchy przynieśli. Pochyla się nad naszym niedostatkiem. Przed Nim możemy położyć i to nasze lub i . On dopełni to, czego my nie byliśmy w stanie doprowadzić do końca."

( W Komunii z Bogiem str: 113 - 114)

Dzielmy się więc z innymi tym , co najdroższe, naszym sercem !

Copyright © 2019, Parafia pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. All Rights Reserved.