Jerzy Oses

  Ubiegły tydzień w naszej parafii minął pod znakiem dwóch rocznic. We środę parafianie uczcili pierwszą rocznicę przyjęcia święceń kapłańskich przez ks. Waldemara Bączkowskiego, wikariusza naszej parafii. Co prawda ks. Waldemar rocznicę obchodził 15 maja ale z powodu Jego nieobecności msza św. dziękczynna zamówiona przez Matki Różańcowe odprawiona została we środę 19 maja. Po mszy św. życzenia złożyli kaźmierscy ministranci i parafianie. Natomiast w sobotę 23 maja, dwudziestą czwartą rocznicę święceń kapłańskich obchodził proboszcz parafii ks. Krzysztof Musiał.

Ks. Krzysztof święcenia kapłańskie otrzymał dokładnie 23 maja 1985 roku z rąk ówczesnego arcybiskupa poznańskiego Jerzego Stroby. Mszę św. w Jego intencji również zamówiły Matki Różańcowe. Po mszy św., w której uczestniczyła, dość liczna grupa parafian ks. proboszcz przyjmował życzenia od dzieci komunijnych, ministrantów i parafian. Naszym duszpasterzom życzymy dalszych lat wierności i wytrwałości w kapłańskim powołaniu oraz radości z owoców pasterskiej posługi.

Życzenia składają dzieci, które w tym roku przyjmowały I Komunię Świętą ...

 ...oraz przedstawicielki Matek Różańcowych...

...i ministranci.