W niedzielę 28 grudnia 2014 r. Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu zaprosił wszystkich miłośników muzyki i śpiewu do kaźmierskiej świątyni na Chóralny Koncert Kolęd. Świąteczny wystrój kościoła oraz dobra akustyka w murach świątyni sprawiły, że koncert wypadł bardzo atrakcyjnie. Na wstępie słuchaczy i chórzystów powitali proboszcz ks. Krzysztof Musiał i dyrektor GOK Piotr Pospieszny. Przed liczną publicznością zaprezentowały się trzy chóry; "Milenium" z Wronek pod dyrekcją Remigiusza Skorwidera, MONIUSZKO i FERMATA z Kaźmierza. Oba kaźmierskie chóry wystąpiły pod dyrekcją Waldemara Hermanna. Wszystkie zespoły zaprezentowały po pięć utworów (kolędy i pastorałki) ze swoich repertuarów. Koncert patronatem objęli: Starostwo Powiatowe w Szamotułach i Wójt Gminy Kaźmierz.