Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Słowa skierowane do uczestników 32. ESM

Utworzono: wtorek, 15, grudzień 2009

Inauguracja w Poznaniu „Pielgrzymki zaufania przez ziemię” już tuż, tuż. Każdy dzień systematycznie przybliża nas do tego wydarzenia. Kto tylko chce może dowiedzieć się o nowych poczynaniach ekip organizujących ten zlot lub samemu zaangażować się w ich przygotowania. Konkretyzują się wszelkie szczegółowe ustalenia, a informacja jest na bieżąco przekazywana w świat poprzez różne media. Środki społecznej informacji, co jakiś czas powiadamiają nas także o zainteresowaniu, jakie przejawiają różne instytucje i autorytety stojące na ich czele.

Ostatnio do uczestników 32. Europejskiego Spotkania Młodych swe przesłania wystosowali: Ojciec Święty Benedykt XVI, arcybiskup Canterbury Rowan Williams, Patriarcha Bartłomiej z Konstantynopola, a także przewodniczący Komisji Europejskiej Manuel Barroso i sekretarz generalny Organizacji Narodów Zjednoczonych Ban Ki Moon. Choć słowa zostały skierowane głównie do młodych uczestników tego wydarzenia to tak naprawdę dotyczą one każdego człowieka. W końcu każdy z nas czuje się młodym i to niezależnie czy jest wcześniej bądź później urodzonym. Proszę zatem o bliższe zapoznanie się ze wspomnianymi wypowiedziami. Pełny tekst znajdziecie na: http://www.taize.fr/pl

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 21st. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.