Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Znów w piątek wspólnie śpiewamy!

Utworzono: piątek, 04, grudzień 2009
altNie masz co robić, błąkasz się po ulicach lub bezmyślnie oglądasz telewizję, STOP
Przyjdź do nas i ożyw swego ducha!
ZAPRASZAMY CIEBIE !

 

Kolejny przed nami piątkowy wieczór a więc kolejna szansa by być razem pośród innych i jednocześnie by przy tej okazji nauczyć się śpiewu kilku kanonów w duchu Taizé. Roboczo nazwaliśmy tę propozycję jako „Chór Rodzinny”. Prosimy się nie bać- to tylko taka wzniosła nazwa. W planach mamy by po prostu sensownie i ładnie zaśpiewać wspomniane pieśni podczas czekającego nas parafialnego: Europejskiego Spotkania Młodzieży. Stworzenie tego „chórku” to bardzo ważne zadanie lecz jedno z wielu jakie trzeba wykonać. W ten sposób pokarzemy naszym gościom, iż się dobrze przygotowaliśmy na spotkanie z nimi! Nie musisz być wykształconym śpiewakiem bądź muzykiem. Lecz jeśli śpiewasz już gdzieś w jakimś zespole a chciałabyś lub chciałbyś nas wesprzeć to w takim razie dołącz do nas ! Zapraszamy Ciebie i całą Twoją rodzinę do wspólnego śpiewania a przez to do wychwalania Pana! Stwórzmy razem ten „CHÓR RODZINNY” !

 

Za pierwszym razem na spotkanie przybyło 15-cie osób.  Smile  Na drugim było podobnie choć zabrakło męskich głosów. Trzecie spotkanie to już ponad dwudziestka ludzi! W kolejny piątkowy wieczór była zbliżona liczba uczestników. Czyżby już się ukształtowała jego liczba Undecided ? Wasz głos jest potrzebny! Stanie się wówczas bardziej donośny gdy wspólnie zaśpiewamy - nadal jest miejsce dla każdego kto zechce poświęcić godzinkę czasu !

Nawet, jeśli nie śpiewasz a chcesz pomóc przy tworzeniu tego zbliżającego się wydarzenia lub po prostu chcesz się przyjrzeć  tematowi ... przyjdź! Tym razem powracamy do kościoła - w piątek 11.12.2009 od godz. 19.00 - zaraz po wieczornej Mszy Świętej ZAPRASZAMY!

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 21st. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.