blue flower

Biuro Parafialne

64-530 Kaźmierz ul. Kościelna 4 czynne;
Wt, Czw, Sob, godz. 9.00-11.00; Czw. godz. 16.00-17.30

tel.  +48 61 29 18 296

Jerzy Oses

Hej Kolęda, KolędaW niedzielę 28 grudnia 2014r. Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu zaprosił wszystkich miłośników muzyki i śpiewu do kaźmierskiej świątyni na Chóralny Koncert Kolęd. Świąteczny wystrój kościoła oraz dobra akustyka w murach świątyni sprawiły, że koncert wypadł bardzo atrakcyjnie. Na wstępie słuchaczy i chórzystów powitali proboszcz ks. Krzysztof Musiał i dyrektor GOK Piotr Pospieszny. Przed liczną publicznością zaprezentowały się trzy chóry; "Milenium" z Wronek pod dyrekcją Remigiusza Skorwidera , "Moniuszko" i "Fermata" z Kaźmierza. Oba kaźmierskie chóry wystąpiły pod dyrekcją Waldemara Hermanna.

Wszystkie zespoły zaprezentowały po pięć utworów (kolędy i pastorałki) ze swoich repertuarów. Koncert patronatem objęli; Starostwo Powiatowe w Szamotułach i Wójt Gminy Kaźmierz.

Copyright © 2019, Parafia pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. All Rights Reserved.