12.11.2017

1. Do czwartku po mszach św. modlimy się za zmarłych polecanych w wymieniankach jednorazowych.
2. Nabożeństwo różańcowe za chrześcijan prześladowanych będzie we wtorek po mszy św. o godz. 17.00.
3. W piątek Godzina Miłosierdzia o 15 – tej; krąg biblijny w piątek z ks. Januszem o godz. 18.30.
4. Polecamy zakupić: Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik dla dzieci Gość Niedzielny oraz kalendarz ścienny na rok 2018 za 3 zł. wydany przez Archiwum Archidiecezjalne w Poznaniu; dziękujemy za ofiary na daninę diecezjalną; dzisiaj zbiórka do puszek na rzecz pomocy chrześcijanom na Bliskim Wschodzie; za tydzień zbiórka do puszek na fundusz sprzątania kościoła.
5. Pogrzeb śp. Ireny Kaźmierczak z Chlewisk będzie w środę o godz. 12.00. Pogrzeb śp. Grzegorza Skrzypczaka z Kaźmierza będzie w środę o godz. 10.00. Wieczny odpoczynek...
6. Z uwagi na wyjazd na pogrzeb biuro parafialne we wtorek nie będzie czynne.

Copyright © 2017 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Sunday the 19th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.