ks. Marek Frąckowiak nowym wikariuszem w naszej parafii

Utworzono: poniedziałek, 11, wrzesień 2017 Administrator
ks. Marek Frąckowiak   W Roku Maryjnym w którym przypada 100-lecie objawień pastuszkom Matki Bożej w Fatimie i 300 lat od koronacji obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej, decyzją ks. Arcybiskupa 25 sierpnia 2017 powitaliśmy w naszej parafii nowego wikariusza ks. Marka Frąckowiaka.
Sam wikariusz mówi że: "Poczytuje to sobie za wielki znak od Pana Boga aby bardziej jeszcze naśladować Maryję w ufnym i odważnym podążaniu za Chrystusem".
Dla nowego kapłana wypraszamy potrzebnych łask u Matki Bożej Kaźmierskiej, by jego posługa stała się pożyteczna dla naszej parafii w pracy duszpasterskiej i katechetycznej. Szczęść Boże!
Copyright © 2017 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Monday the 23rd. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.