Odpust Parafialny AD 2017

Utworzono: piątek, 08, wrzesień 2017 Jerzy Oses

Odpust Parafialny AD 2017   W dniu 8 września 2017 w Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, które w tym roku przypadało w piątek, obchodziliśmy w naszej parafii Odpust Parafialny. Suma odpustowa, w której oprócz parafian uczestniczyli także kapłani z okolicznych parafii, odprawiona została o godz. 18:00. Mszy św. koncelebrowanej przewodniczył i Słowo Boże wygłosił były wikariusz naszej parafii ks. Konstanty Mrozek. Po mszy uczestniczący w niej wierni udali się w procesji eucharystycznej wokół kaźmierskiej świątyni. Na zakończenie Eucharystii nastąpiło poświecenie ziarna siewnego, które rolnicy zabrali do swoich gospodarstw.

Copyright © 2017 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Monday the 23rd. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.