Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

ks. dr Maciej Przybylak zakończył posługę wikariuszowską w naszej parafii

Utworzono: piątek, 25, sierpień 2017 Jerzy Oses

Pożegnanie ks. Macieja   Czwartek 24 sierpnia 2017 r. był dla ks. Macieja Przybylaka ostatnim dniem pracy duszpasterskiej w naszej parafii. W wieczornej mszy św. uczestniczyła liczniejsza niż zwykle grupa parafian, którzy chcieli w ten sposób wyrazić wdzięczność ks. Maciejowi za jego pięcioletnią posługę w kaźmierskiej parafii. Na zakończenie mszy głos zabrał proboszcz ks. Krzysztof Musiał, który podziękował wikariuszowi za współpracę, następnie podziękowania i życzenia złożyli przedstawiciele grup parafialnych, rodziny i pojedynczy parafianie.

Ksiądz Maciej, żegnając się, podziękował życzliwym mu parafianom, wspomniał o jego rodzinnych powiązaniach z gminą Kaźmierz oraz poinformował, że udaje się do nowej parafii pw. św. Mikołaja w Mosinie. Życzymy ks. Maciejowi błogosławieństwa Bożego w nowej parafii oraz jak najwięcej ludzkiej życzliwości.


Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Tuesday the 17th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.