Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Pielgrzymka do Rokitna

Utworzono: wtorek, 06, czerwiec 2017 Aleksandra Borowiak

Rokitno   Dnia 29.05.2017 r. odbyła się pielgrzymka dziękczynna do Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie dla 25 dzieci, które po raz pierwszy przyjęły Komunię Świętą. Głównym celem naszego wyjazdu było dziecięce dziękczynienie za dar Komunii świętej, a także za rodziców, bliskich, duszpasterzy i katechetów. Pielgrzymka mała również na celu zawierzenie Matce Bożej kolejnych lat życia w łączności z Bogiem.

Dzięki temu wspólnotowemu wyjazdowi dzieci poznały wspólnotowy wymiar modlitwy poprzez pielgrzymowanie w grupie do miejsca świętego, jakim jest Sanktuarium w Rokitnie. Dodatkową atrakcją naszej wyprawy była możliwość zwiedzania tutejszego Muzeum naczyń i szat liturgicznych oraz skorzystania z labiryntu „krzewowego”, w którym mogliśmy sprawdzić swoją umiejętność poruszania się w przestrzeni. Głód i pragnienie mogliśmy zaspokoić w sympatycznej kawiarence. Pielgrzymka na pewno pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.


Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 19th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.