Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Msza św. w intencji Ofiar Zbrodni Katyńskiej oraz ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem

Utworzono: poniedziałek, 10, kwiecień 2017 Jerzy Oses

Rocznica Zbrodni Katyńskiej i Katastrofy Smoleńskiej   W poniedziałek 10 kwietnia 2017 r. w naszej świątyni odprawiona została przez ks. Krzysztofa Musiała msza św. w intencji ofiar zbrodni katyńskiej z 1944 roku oraz ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem w roku 2010. Po mszy okolicznościowy program patriotyczny zaprezentowali kaźmierscy harcerze z 65. Harcerskiej Drużyny Środowiskowej im. Zawiszy Czarnego pod opieką p. Anny Kubiak. Harcerze przygotowali również prezentację multimedialną, na którą złożyły się fragmenty historycznych filmów i fotografii.

Na zakończenie uczestnicy nabożeństwa udali się przed świątynię pod pomnik poświęcony ofiarom zbrodni katyńskiej i katastrofy smoleńskiej, gdzie harcerze złożyli zapalone znicze.


Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Friday the 22nd. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.