Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Nocna Droga Krzyżowa

Utworzono: niedziela, 02, kwiecień 2017 Jerzy Oses

Nocna Droga Krzyżowa   W piątek 31 marca 2017r. grupa parafian pod przewodnictwem naszych kapłanów, proboszcza ks. Krzysztofa Musiała i wikariusza ks. Macieja Przybylaka uczestniczyła w nocnej Drodze Krzyżowej. W Wielkopostną drogę pokuty pątnicy wyruszyli o godz. 19:30 spod krzyża misyjnego przy kościele. Przeszli ulicami; Ks. Wacława Faustmanna, Szamotulską, Sienkiewicza, Daglezjową przez las do krzyża we wsi Chrusty. Następnie udali się do Radzyn na ul. Podgórną, dalej ul. Leśną doszli do cmentarza, gdzie złożyli zapalone znicze. Zakończenie miało miejsce przed północą w kaźmierskiej świątyni. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali ochotnicy z OSP Kaźmierz.

foto OSP Kaźmierz

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 21st. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.