Korowód Świętych przeszedł ulicami Kaźmierza

Utworzono: poniedziałek, 31, październik 2016

Korowód Świętych 2016   To już trzeci „Korowód Świętych”, który w poniedziałek 31 października 2016r. przeszedł ulicami Kaźmierza. Zbiórka uczestników miała miejsce na dziedzińcu szkoły podstawowej. Tam uczestników korowodu powitali, proboszcz ks. Krzysztof Musiał i dyrektor szkoły podstawowej Mariusz Pielucha. Na przybyłych tradycyjnie czekały słodycze, które rozdawały panie katechetki. Korowód wyruszył przy dźwiękach orkiestry dętej punktualnie o godz. 19.00 w kierunku kościoła.

Większość dzieci, które w nim uczestniczyły była przebranych za swoich patronów i znanych świętych. W kościele odmówiona została litania do wszystkich świętych i wysłuchano kilku utworów z repertuaru orkiestry.

Copyright © 2017 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Thursday the 14th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.