UROCZYSTOŚCI ODPUSTOWE NARODZENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

Utworzono: piątek, 09, wrzesień 2016 Jerzy Oses

Odpust Parafialny AD 2016    W czwartek 8 września w święto Narodzenia NMP obchodziliśmy w naszej parafii odpust parafialny. Msza św. koncelebrowana, której przewodniczył były wikariusz w Kaźmierzu a obecnie proboszcz parafii pw. MB Wniebowziętej w Śmiglu, ks. kanonik Krzysztof Mizerski odprawiona została o godz. 18.30. W uroczystości brało udział kilkunastu zaproszonych kapłanów. Po mszy wierni przeszli w procesji eucharystycznej wokół kaźmierskiej świątyni.

Na zakończenie miało miejsce poświęcenie ziarna siewnego, które we woreczkach wierni zabrali do swoich domów.

Copyright © 2017 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tuesday the 22nd. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.