Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Dożynki Gminno - Parafialne KAŹMIERZ 2016

Utworzono: piątek, 09, wrzesień 2016 Jerzy Oses

DOŻYNKI 2016    W niedzielę 4 września 2016 r. rolnicy gminy Kaźmierz obchodzili tradycyjne DOŻYNKI". Uroczystości miały charakter Gminno-Parafialny i zapoczątkowane zostały Mszą św. dziękczynną celebrowaną przez proboszcza naszej parafii ks. Krzysztofa Musiała. Po mszy nastąpiły tradycyjne obrzędy dożynkowe. Funkcje starostów dożynkowych w tym roku pełnili państwo Wojciech Trochimowicz z Sokolnik Małych i Maria Kokot z Dolnego Pola.


Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 19th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.