Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Grupa naszych parafian na Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie

Utworzono: niedziela, 07, sierpień 2016 Grupa ŚDM z parafii Kaźmierz

SDM 2016    Mała grupa młodzieży naszej parafii udała się na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa. Żadnego zamachu nie było, wszystko się udało i wróciliśmy szczęśliwi do domu ciesząc się, że jest w naszym kraju i na świecie wielu młodych, dla których wiara w Jezusa jest czymś istotnym w codziennym życiu. Mogliśmy spotkać nie tylko papieża Franciszka, ale wielu biskupów, kapłanów, a przede wszystkim rówieśników ze wszystkich kontynentów.
Kto nie jechał, niech żałuje...

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 19th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.