Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

Utworzono: czwartek, 26, maj 2016 Jerzy Oses

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa    Dzisiaj obchodzimy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Tegoroczna procesja eucharystyczna przeszła ulicami Poznańską, Szkolną i Rynek. Msza święta została wyjątkowo odprawiona przy trzecim, a nie jak dotychczas przy drugim ołtarzu. Trzeci ołtarz zbudowany został przez rodziców dzieci komunijnych na boisku szkoły podstawowej. W uroczystości uczestniczyły poczty sztandarowe ze szkół, jednostek OSP z naszej gminy oraz poczty parafialne.

Nad bezpieczeństwem uczestników procesji czuwali policjanci oraz druhny i druhowie strażacy z OSP Kaźmierz.

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 19th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.