Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Kaźmierz pamięta o ofiarach Katynia 1940 i Smoleńska 2010

Utworzono: niedziela, 10, kwiecień 2016 Jerzy Oses

Katyń-Smoleńsk    10 kwietnia podczas wieczornej mszy św. wierni naszej parafii modlili się w intencji ojczyzny. Modlono się za wszystkie ofiary walk o naszą niepodległość. W szczególny sposób wspomniano ofiary mordu Katyńskiego z roku 1940 i ofiary katastrofy lotniczej z roku 2010. Po mszy obecni na niej harcerze z 65 HDŚ im. Zawiszy Czarnego zaprezentowali krótki program okolicznościowy. Następnie harcerze pod opieką drużynowej p. Anny Kubiak udali się pod pomnik przy naszej świątyni, gdzie złożyli wiązankę kwiatów oraz zapalone znicze.

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 19th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.