Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Rozpoczynamy Wielki Tydzień

Utworzono: niedziela, 20, marzec 2016 Jerzy Oses

Niedziela Męki Pańskiej 2016    Dziś Niedziela Palmowa, czyli Niedziela Męki Pańskiej. Jest to święto upamiętniające przybycie Jezusa Chrystusa do Jerozolimy na Święto Paschy. Dzisiejsza niedziela jest pierwszym dniem Wielkiego Tygodnia. Przed mszą o godz. 10:45 dzieci, które przyniosły ze sobą symboliczne palmy, zebrały się przy pomniku papieskim. Stamtąd po poświęceniu palem dzieci i ich opiekunowie ruszyli w procesji do świątyni.

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 19th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.