Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Utworzono: środa, 09, marzec 2016 Jerzy Oses

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych    Dnia 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W związku z tym tego dnia w naszej świątyni odprawiona została msza św. w intencji Ojczyzny. Wśród uczestników Eucharystii byli harcerze, kibice Lecha Poznań z sekcji Kaźmierz oraz poczet sztandarowy ze szkoły podstawowej. Po mszy odbył się apel poległych przygotowany przez harcerzy pod opieką p. Anny Kubiak.

    Następnie wszyscy udali się ulicami Kaźmierza na dziedziniec szkoły podstawowej pod mural poświęcony pamięci jednego z Żołnierzy Wyklętych, rotmistrza Witolda Pileckiego. Tam złożone zostały kwiaty i znicze.

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 19th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.