Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Pierwsze śluby zakonne naszej parafianki

Utworzono: wtorek, 16, luty 2016 Jerzy Oses

s. Maria Natalia Białczyk    11 lutego 2016 r. we wspomnienie NMP z Lourdes w kaplicy Domu Generalnego Sióstr Służebniczek Niepokalanego Poczęcia NMP swoje pierwsze śluby zakonne: czystości, ubóstwa i posłuszeństwa złożyła nasza parafianka z Przyborowa siostra Maria Natalia Białczyk. Uczyniła to na ręce matki generalnej s. Marii Rafały Kisiel.

    Mszy św. Koncelebrowanej przewodniczył ks. prof. Mieczysław Polak kapłan archidiecezji gnieźnieńskiej. Obecny był również nasz proboszcz ks. Krzysztof Musiał. Celebrans podkreślił, że śluby zakonne to jest wypłynięcie na głębię wiary, by spotkać Chrystusa Oblubieńca. Tej podniosłej uroczystości towarzyszyła obecności rodziny siostry Natalii i także współsiostry z domu i zaproszone z innych domów zakonnych. Za pięć lat Maria Natalia złoży swoją profesję wieczystą.

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 19th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.