Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Złoty Jubileusz par małżeńskich

Utworzono: wtorek, 19, styczeń 2016 Jerzy Oses

Złote Gody   W niedzielę 17 stycznia 2016 r. w naszej świątyni została odprawiona msza św. w intencji Jubilatów obchodzących w ubiegłym roku Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. W czasie Eucharystii małżonkowie odnowili swoje przysięgi małżeńskie, a na zakończenie mszy przyjęli Boże błogosławieństwo na dalsze lata wspólnego życia.

    Każda para otrzymała z rąk kapłanów pamiątkowe jubileuszowe krzyże.

foto J.Stróżyk

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 19th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.