Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

„Korowód Świętych”

Utworzono: poniedziałek, 02, listopad 2015 Jerzy Oses

Korowód Świętych    W sobotę 31.10.2015r. po raz drugi ulicami Kaźmierza przeszedł „Korowód Świętych”, który dla katolików jest świetną alternatywą dla Halloween. Zbiórka uczestników miała miejsce na dziedzińcu szkoły podstawowej. Tam na przybyłych czekały słodycze i smaczne rogaliki. Przed szkołą zrobiło się bardzo kolorowo, ponieważ dzieci, które przybyły na miejsce zbiórki ze swoimi opiekunami poprzebierane były za ulubionych świętych głównie za swoich patronów.

    Następnie kolorowy korowód przeszedł ze śpiewem na ustach ulicami Kaźmierza do naszej świątyni. Podczas marszu jego uczestnikom przygrywała orkiestra dęta. W kościele odmówiona została litania do wszystkich świętych a po niej wszystkie dzieci ustawiły się do wspólnej pamiątkowej fotografii.

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 19th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.