Cmentarz parafialny - spis osób pochowanych

Utworzono: niedziela, 18, październik 2015 Jerzy Oses

Dostępny jest już spis osób pochowanych na kaźmierskim cmentarzu parafialnym. Aby z niego skorzystać należy wybrać z górnego menu „CMENTARZ PARAFIALNY”.

Cmentarz podzielony został na sektory, które widoczne są na załączonej mapie.

Następnie klikamy na napis Osoby pochowane na cmentarzu parafialnym w Kaźmierzu

Spis

i ukaże się spis rzędami.

Spis

Aby skorzystać z funkcji wyszukiwania należy wcisnąć klawisze CTRL i F, wtedy po prawej stronie u góry pojawi się okno z napisem „Znajdź w arkuszu”.

Wynik

Tam wpisujemy nazwisko i wtedy w spisie pojawi się nazwisko i imię wyszukiwanej osoby z datami urodzin i zgonu oraz miejscem pochówku, czyli sektorem, rzędem i nr grobu. Spis został sporządzony na podstawie informacji umieszczonych na nagrobkach. Jeżeli ktoś z Państwa zauważy jakiś błąd, prosimy to zgłosić do biura parafialnego. Mamy również prośbę do osób, które chciałyby pomóc w stworzeniu bardziej profesjonalnej wyszukiwarki czy też w opracowaniu mapy cmentarza w grafice wektorowej, aby również zgłosiły ten fakt do biura parafialnego.

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Monday the 18th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.