Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Odpust parafialny ku czci Narodzenia Najświętszej Marii Panny

Utworzono: wtorek, 08, wrzesień 2015 Jerzy Oses

Odpust parafialny ku czci Narodzenia Najświętszej Marii Panny    We wtorek 8 września 2015r. przeżywaliśmy odpust parafialny ku czci Narodzenia Najświętszej Marii Panny. Mszy św. koncelebrowanej przewodniczył w tym dniu proboszcz parafii pw. św. Michała Archanioła w Połajewie, ks. kanonik Henryk Mucha. Ksiądz kanonik był wikariuszem kaźmierskiej parafii w latach 1977-80. Po uroczystej Eucharystii nastąpiło poświęcenie ziarna siewnego po czy wierni uczestniczyli w procesji eucharystycznej wokół naszej świątyni.

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Monday the 18th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.