Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Zakończył się Tydzień Maryjny w szamotulskim sanktuarium

Utworzono: poniedziałek, 31, sierpień 2015 Jerzy Oses

Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia Szamotuł Pani    Uroczystą Sumą Odpustową zakończył się Tydzień Maryjny w szamotulskiej Bazylice. Uroczystości przewodniczył biskup senior diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej Tadeusz Werno. Na wstępie mszy św. Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia Szamotuł Pani ks. Mariusz Marciniak poprosił ekscelencję o poświęcenie kopii cudownego wizerunku Szamotuł Pani, która od tej pory będzie peregrynować po parafii, następnie po sąsiednich parafiach całego dekanatu, a w przyszłości być może jeszcze dalej. Na zakończenie uroczystości wierni wzięli udział w procesji eucharystycznej wokół szamotulskiej Bazyliki.


Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Monday the 18th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.