Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Uroczystości odpustowe w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia Szamotuł Pani

Utworzono: sobota, 29, sierpień 2015 Jerzy Oses

Sanktuarium Szamotuły   Trwają uroczystości odpustowe ku czci MB Pocieszenia Szamotuł Pani. W sobotę tradycyjnie o godz. 9:30 odprawiona została msza św. w intencji Ojczyzny. Podczas tej mszy koncelebrowanej, której przewodniczył ks. Krzysztof Musiał modliliśmy się również, za pielgrzymów z Kaźmierza nawiedzających szamotulskie sanktuarium i kaźmierskich parafian. We mszy uczestniczyły poczty sztandarowe Państwowej Straży Pożarnej i Policji z Szamotuł.

    Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia Szamotuł Pani ks. Mariusz Marciniak zaprasza serdecznie parafian z Kaźmierza w niedzielę 30 sierpnia o godz. 12:00 na Uroczystą Sumę Odpustową, której przewodniczył będzie pochodzący z Kaźmierza, biskup senior diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej Tadeusz Werno.

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 21st. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.