Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Odpust ku czci św. Anny

Utworzono: niedziela, 26, lipiec 2015 Jerzy Oses

św. Anna    W niedzielę 26 lipca 2015r. nasza parafia obchodziła Odpust ku czci naszej patronki św. Anny. Uroczystą sumę odpustową o godz.10.45 odprawił proboszcz ks. Krzysztof Musiał. Po Eucharystii wierni odmówili Litanię do św. Anny, po czym wierni przeszli w uroczystej procesji wokół kaźmierskiej świątyni. Na zakończenie odśpiewano pieśni „Te Deum Laudamus” oraz „Boże coś Polskę”.

    Dzisiejsza niedziele była również dniem akcji „św. Krzysztof 1 gr za 1 km na środki transportu dla misjonarzy”. Akcja zapoczątkowana w roku 2000 ma na celu pomoc w zakupie środków transportu dla misjonarzy na całym świecie. Ofiary na ten cel składane były przez kierowców, którzy przyjechali tego dnia do kościoła swoimi pojazdami w celu ich poświęcenia.

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 21st. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.