Młodzież przyjęła sakrament bierzmowania

Utworzono: wtorek, 23, czerwiec 2015 Jerzy Oses

Bierzmowanie 2015    W dniu 23 czerwca 2015r. ks. bp Damian Bryl udzielił sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. W czasie uroczystości ks. biskup kilka razy zwracał się do dorosłych, aby wspierali swoje dzieci i wnuki na drodze do dorosłego życia i pomagali im wzmacniać ich wiarę. Do młodzieży natomiast apelował, aby pozwolili Bogu wejść w ich życie i byli otwarci na Słowo Boże. W Eucharystii uczestniczył ks. dziekan Mariusz Marciniak z Szamotuł. Młodzież do przyjęcia sakramentu przygotował wikariusz ks. Maciej Przybylak.

Copyright © 2017 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Saturday the 18th. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.