Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Zakończenie Oktawy Bożego Ciała

Utworzono: czwartek, 11, czerwiec 2015 Jerzy Oses

Oktawa Bożego Ciała 2015    W czwartek 11 czerwca 2015r., Mszą św. koncelebrowaną, której przewodniczył proboszcz naszej parafii ks. Krzysztof Musiał w asyscie wikariusza ks. Macieja Przybylaka i ks. Bartłomiaje Dolaty zakończyliśmy Oktawę Bożego Ciała. Po uroczystej Eucharystii wierni udali się w procesji do czterech ołtarzy zbudowanych poza murami świątyni. Po procesji ks. proboszcz poświęcił przyniesione przez wiernych kwiaty i zioła.


Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 21st. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.