Pamiętaj o wylogowaniu przed opuszczeniem strony

LOGIN

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

Utworzono: czwartek, 04, czerwiec 2015 Jerzy Oses

Boże Ciało 2015     Na dzień 4 czerwca przypadała w tym roku uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. W naszej parafii tradycyjnie ruszyła procesja eucharystyczna, której trasa tym razem prowadziła do ołtarzy rozmieszczonych wokół kaźmierskiego rynku. Tegoroczne ołtarze przygotowane zostały przez; mieszkańców Dolnego Pola i Brzezna, rodziców dzieci komunijnych, mieszkańców Przyborowa i mieszkańców Kopaniny.

    Mszy świętej koncelebrowanej odprawionej przy II ołtarzu przewodniczył ks. Krzysztof Musiał, a asystowali o. Zdzisław Korcz i wikariusz ks. Maciej Przybylak. Słowo Boże do uczestników Eucharystii skierował o. Zdzisław Korcz. Na zakończenie wierni udali się do naszej świątyni, gdzie odśpiewane zostały „Te Deum” („Ciebie Boga Wysławiamy”) i przy akompaniamencie orkiestry dętej „Boże, coś Polskę”.

foto J.Oses

Polecam również fotografie Remigiusza Kaczmarka >>>

Copyright © 2018 Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Kaźmierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 21st. Joomla 2.5 Templates Designed by Joomla Templates Free.